Kde je Gašparovič? Došli mu lieky?

Autor: Ľubo Randjak | 18.4.2009 o 9:45 | Karma článku: 9,69 | Prečítané:  1067x

Pred viac ako dvoma týždňami som mal pocit, že Ivan Gašparovič je najdôležitejšie stvorenie na tejto planéte na udržanie sociálneho zmieru, pokračovanie sociálnych programov a ... proste macher na všetko, čo môže mať prívlastok "sociálne". Starý to teda vyhral a následne zmizol.

Kríza si veselo vykračuje Slovenskom a Ivan nikde. Už aj historicky najúslužnejšie vedenie NBS priznalo, že tohto roku si cestou z kopca zoderieme gate a Ivan so "silnými sociálnymi programami zmizol. 
K teórii, že všetky predvolebné lecy nemyslel spolu s ficom, hlúpou ančou a trubačom vvážne sa ešte pridáva jedna:
Ivan Gašparovič vo svojich 67-ich rokoch fičal v prezidentskej kampani na nejaký zvláštny fet, na ktorý sa dá fungovať len istý čas. Pán docent ani ficovi nestojí za to, aby mu tých liekov kúpil viacej - na časy po volebnej kampani. Nechal ho samého s natešenou ženou a dverami naplno otvorenými ujovi Alzheimerovi. Darmo, ten fico vie toho zošrotovať oveľa viac, ako len nejaké autá.
Nečinnosť Ivana Gašparoviča po voľbách a v čase keď pred ekonomikou tehto štátu stoja najväčšie otázniky v jeho histórii je doslova vlastizrada. Táto nečinnosť je zároveň potvrdením toho, že Ivan Gašparovič je človekom neschopným fyzicky, psychicky a mentálne byť prezidentom. Je to obyčajný lajdák.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čo robiť, ak som sa nestihol objednať na odber? (otázky a odpovede)

Mobilné odberové miesta sú síce plné, samosprávy však cez víkend otvoria vlastné odberové miesta.


Už ste čítali?