Nájdi 10 rozdielov - Anna Belousovová

Autor: Ľubo Randjak | 2.4.2009 o 19:38 | Karma článku: 7,55 | Prečítané:  2079x

Tú nepodarenú pani mám stále pred očami, keď sa dostavila do TV JOJ po smrti svojho manžela robiť poriadky. Pamätám si, že ten jej kožený look, akási pomôcka v ruke a neopakovateľný prejav ju u mňa automaticky zaradil do kategórie akýchsi zvláštnych úchylákov, niečo ako sado-maso, hitlerjugend, alebo také niečo. Neviem presne.

Spomenul som si na ňu, keď počas posledných dvoch týždňov ostošeť drukovala, aby tí maďari a tí bratislavčania, ktorí pred piatimi rokmi zvolili gašpara za prezidenta, aby títo voliči neboli jazýčkom na váhach prezidentských volieb. Ale dnes aby to boli cigáni.

Čudná logika, ale keďže proti gustu žiaden dišputát a aj kvôli tomu, že príroda sa všelijako s nami zahráva, chcel som sa na vec (rozumej Anna B.) pozrieť objektívne a podrobne - bez nejakých krčmových prídavkov.

Tak som si do mailového programu nášho prezidenta hlavy štátu naťukal takýto mail: "anna malíková".... a čakal som 0,22 sekundy, aby som sa dostal napríklad aj k takémuto odkazu: TU.

Keď som sa dorehotal, tak som našiel zopár výrokov. Napríklad o nej:

  • "Najskôr bola roznášačkou chlebíčkov na okresných konferenciách v Čadci. Rok, dva poslúchala na slovo. Mala pekný plat. (...) Začal jej rásť hrebienok, teraz ho už má taký, že ho nevie uniesť. Má obrovskú ctižiadostivosť, ja som jej naletel. "

to povedal Ján Slota - jej kolega. Povedal aj toto:

  • "Je to šialená krava, mala by sa dať vyšetriť psychiatrom."
  • "Tá pani, to je zrúda... Kysucká nána, ktorej proste šibe."
  • "Mohla by tak nanajvýš riadiť verejné WC a rozdávať toaletný papier. To by možno zvládla."

Silné kafe, pomyslel som si a potom som našiel, čo povedala ona o Jánovi Slotovi, to je autor tých výrokov vyššie. Povedala toto:

  • "Mne boli v živote oporou najmä dvaja ľudia. Jeden tu už nie je a ten druhý je mi oporou stále. Je to Ján Slota."

Tak!

A tu som, drahí bratia a sestry v Kristu, prestal viacerým veciam rozumieť. Ak Vám je v živote oporou človek, ktorý o Vás povie že ste sliepka, šialená krava, zrúda a Kysucká nána, tak ja už potom neviem, kam tento svet speje, keď namieste podpredsedu NR SR máme človeka s takouto diagnózou.

Ak viete vy, čo sa to vlastne deje, napíšte mi prosím, vopred ďakujem. Ak neviete, berte tento článok s rezervou a uvoľnite sa. Pripravil som vám totiž nasledujúcu úlohu:

úloha č.1: Na nasledujúcich dvoch obrázkov nájdite aspoň 10 rozdielov.

anna.jpg hus.jpg

Správne odpovede zasielajte najneskôr do 10-tich dní na mailovú adresu sekretariat1@sns.sk alebo na korešpondenčných lístkoch s heslom "kysucká nána" na adresu:

Slovenská národná strana
Šafárikovo námestie 3
814 99 BRATISLAVA

Správne odpovede vyžrebujú a víťaz postupuje do zlosovania o BMW Sandero, mikrovlnku a víkend v Patinciach.

S pánom bohom bratia a sestry.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Premiér obhajuje testovanie aj dátami, ktoré neexistujú

Hrozbou pre testovaných môže byť britská mutácia koronavírusu.

Dobré ráno

Dobré ráno: Štát ani neverí, že otestuje každého

Slovensko si vyskúša skríningové pretestovanie krajiny.


Už ste čítali?